
Блок живлення BIOM OEM DC12 36W 3А TR-36
152,90 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01943s |Б1Я74 1279
- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
Негерметичний блок живлення потужністю 36W в перфорованому металевому корпусі зі стабілізованою вихідною напругою 12V постійного струму. Підключення до мережі 220V і підключення споживачів перетвореної напруги відбувається за допомогою клем гвинтового кріплення. Даний блок живлення відрізняється більш компактними розмірами в лінійці аналогічних по потужності апаратів, що дозволяє використовувати його навіть в дуже обмеженому просторі. Блок живлення захищений від короткого замикання і перевантаження, що сприяє виключенню виходу з ладу.
В процесі експлуатації БП без активної системи охолодження, необхідно передбачати наявність природної циркуляції повітря в місцях установки БП. Не допускати установку в обмеженому просторі без циркуляції повітря.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Китай |
| Гвинтове приєднання | Так |
| Вихідна потужність | 36 Вт |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм, не більше | 2.1 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Дистанційне управління | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Матеріал корпусу | Алюміній, Сталь |
| Мінімальна вхідна напруга | 170 В |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Побутової |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип стабілізації | За напругою |
- Ціна: 152,90 ₴




