
Светильник светодиодный Biom DL-R102-30-5 5000K 30Вт без д/у
483,10 ₴
- В наличии
- Код: 00-00024070-BIOM[3051]
+380 (98) 153-74-12
Київстар- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Светильник светодиодный Biom DL-R102-30-5 5000K 30Вт без д/у
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Biom |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Артикул | 00-00024070 |
| Валюта | USD |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 380х55 |
| Еквівалентна потужність | 275 W |
| Класс защиты | IP20 |
| Кут світіння, ° | 170° |
| Назва | Світильник світлодіодний Biom DL-R102-30-5 5000K 30Вт без д/у |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | AC 170-240 V |
| Робочий діапазон температур | 0... +40 °C |
| Розділ | Накладні Led світильники |
| Световая отдача | 85 Lm/W |
| Стабільність світлового потоку за 6000 год | ⩾0,7 |
| Температура світла | 5000 К (Біле світло) |
| Тип рассеивателя | Матовий (Frosted) |
| Форма светильника | Круглі |
Информация для заказа
- Цена: 483,10 ₴





