
Фільтр повітряний OPEL ASTRA H, ZAFIRA B 1.7-1.9 CDTI 04- (вир-во KNECHT-MAHLE). (LX1926)
567 ₴
- Немає в наявності
- Код: OM-46101255[-108893]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: LX1926
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
Довжина 1 [мм]: 315,0
Ширина 1 [мм]: 262,0
Матеріал ущільнення: Піна/жорсткий пінопласт
GTIN: 4009026512050
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 52,0
Ширина
мм: 223
Кількість в упаковці: 1 шт. (L322xW277xH60)
Кількість в упаковці: 6 шт. (L370xW330xH280)
Висота пакування
см: 60
Ширина пакування
см: 277
Довжина пакування
см: 322
Вага нетто
г: 342,0
Вага
кг: 0.37
Об'ємна вага: 1.34
Импортирован: Да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX1926 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Zafira, Astra, Zafira |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 223 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 567 ₴

