
Колодка гальмівна диск. VW GOLF VII 2.0 2013,AUDI A3 2012 задн. (вир-во BREMBO). (P 85 124)
1 821 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-69001122975[-1122975]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: P 85 124
Гальмівна система: Teves
Контакт попередження про знос: Без датчика зносу
Висота 1 [мм]: 56
Номер WVA: 25009
Номер WVA: 25011
Габаритна висота 2 [мм]: 61
GTIN: 8020584103975
УКТВЭД: 8708309198
Ширина
мм: 123
Додаткова інформація 2: з протискрипною пластиною
Додаткова інформація: без приладдя
Товщина
мм: 16
Кількість в упаковці: 1 компл (L151xW91xH83)
Кількість в упаковці: 4 компл (L300xW120xH90)
Висота пакування
см: 83
Ширина пакування
см: 91
Довжина пакування
см: 151
Вага
кг: 1.29
Об'ємна вага: 0.29
Импортирован: Да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | P 85 124 |
| Виробник | BREMBO |
| Висота внутрішньої накладки | 56 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 61 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Seat, Skoda, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Passat, Touran, Q3, Golf, Leon, TT, A3 |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 123 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 821 ₴

