
Колодки гальм VW T5 (7HB, 7HJ, 7HM) передн. OLD CKVW-31 (вир-во CTR). (GK1258)
1 665 ₴
- Немає в наявності
- Код: OM-46351361298[-1361298]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Старий код: CKVW-31
Каталожний номер: GK1258
Комплект заміни: 1
Вага
г: 2290
УКТВЭД: 8708309198
Кількість в упаковці: 1 компл (L185xW135xH65)
Кількість в упаковці: 1 шт. (L185xW135xH65)
Кількість в упаковці: 6 компл (L290xW260xH190)
Посилання на каталог в інтернеті: https://aftermarket.ctr.co.kr/Catalogue/searchKeyList?searchLocation=global&searchType=all&searchVal=GK1258&location=KR&year=Select&brand=Select&model=Select&year2=&modelDtl=Select&product=Select&groups=Select&parts=Select
Висота пакування
см: 65
Ширина пакування
см: 135
Довжина пакування
см: 185
Вага
кг: 2.06
Об'ємна вага: 0.41
Импортирован: Да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GK1258 |
| Виробник | CTR |
| Довжина | 155 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Multivan, Transporter |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 73.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 665 ₴

