
Колодка гальмівна диск. RENAULT MASTER задн. (вир-во TRW)
1 539 ₴
- Немає в наявності
- Код: OM-923505[-69845]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Обмеження виробника: BOSCH
Контакт попередження про знос: не підготовано для індикатора попередження про знос
GTIN: 3322937287741
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 51,4
Ширина
мм: 115,9
Додаткова інформація 2: з гвинтами гальмівного супорта
Додаткова інформація: з приладдям
Товщина
мм: 16,8
Знак відповідності нормам: E1 90R 01025/569
Кількість в упаковці: 1 компл (L71xW139xH80)
Висота пакування
см: 80
Ширина пакування
см: 139
Довжина пакування
см: 71
Вага
кг: 1.23
Об'ємна вага: 0.2
Импортирован: Да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1470 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 51.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З гвинтами гальмівних супортів |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Interstar, Movano, Master |
| Товщина | 16.8 мм |
| Ширина | 115.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 539 ₴

