
Колодка гальмівна диск. CHERY TIGGO, TOYOTA RAV 4 задн. (вир-во TRW). (GDB3279)
1 415 ₴
- Немає в наявності
- Код: OM-683546[-83062]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: GDB3279
Обмеження виробника: AKEBONO
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
GTIN: 3322937287888
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 54,1
Ширина
мм: 78,5
Товщина
мм: 14
Знак відповідності нормам: E9 90R - 01120/902
Кількість в упаковці: 1 компл (L80xW80xH80)
Висота пакування
см: 80
Ширина пакування
см: 80
Довжина пакування
см: 80
Вага
кг: 0.7
Об'ємна вага: 0.13
Импортирован: Да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3279 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 54.1 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota, Chery |
| Сумісність з моделлю | RAV4, Tiggo |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 78.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 415 ₴

