
Колодка гальмівна диск. PEUGEOT 206 передн. (вир-во TRW). (GDB1500)
1 309 ₴
- Немає в наявності
- Код: OM-6935535[-82728]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: GDB1500
Обмеження виробника: BOSCH
Контакт попередження про знос: не підготовано для індикатора попередження про знос
GTIN: 3322937318568
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 47,5
Ширина
мм: 130,9
Додаткова інформація 2: з гвинтами гальмівного супорта
Додаткова інформація: з приладдям
Товщина
мм: 17,8
Знак відповідності нормам: E1 90R 01024/555
Кількість в упаковці: 1 компл (L134xW82xH78)
Висота пакування
см: 78
Ширина пакування
см: 82
Довжина пакування
см: 134
Вага
кг: 1.27
Об'ємна вага: 0.21
Импортирован: Да
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB1500 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 47.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 206 |
| Товщина | 17.8 мм |
| Ширина | 130.9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 309 ₴

