
Колодка гальмівна диск. Бмв 3/5/7ser. задн. (вир-во ABS). (36824)
660 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-69351434[-87770]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: 36824.
Кросс-коди по TecDoc:
Delphi Poland S.А.: LX0340 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0210 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0136 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP907 (Two ways);
TRW: GDB1343 (Two ways);
TRW: GDB917 (Two ways);
ZIMMERMANN: 21934.170.1 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
Delphi Poland S.А.: LX0340 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0210 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0136 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP907 (Two ways);
TRW: GDB1343 (Two ways);
TRW: GDB917 (Two ways);
ZIMMERMANN: 21934.170.1 (Two ways);
Кросс-коди по TecDoc:
Delphi Poland S.А.: LX0340 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0210 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0136 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP907 (Two ways);
TRW: GDB1343 (Two ways);
TRW: GDB917 (Two ways);
ZIMMERMANN: 21934.170.1 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
Delphi Poland S.А.: LX0340 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0210 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LX0136 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP907 (Two ways);
TRW: GDB1343 (Two ways);
TRW: GDB917 (Two ways);
ZIMMERMANN: 21934.170.1 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 36824 |
| Виробник | A.B.S. |
| Висота внутрішньої накладки | 43.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | BMW, Rover |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, MG 6, 3, 7-Series, #3, Ace |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 123 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴

