
Колодки гальм Chery Kimo, QQ передн. OLD CKS-1 (вир-во CTR). (GK0941)
591 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-46351361144[-1361144]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Старий код: CKS-1
Каталожний номер: GK0941.
Комплект заміни: 1
Вага
г: 930
УКТВЭД: 8708309198
Ширина
мм: 50
Товщина
мм: 15
Кількість в упаковці: 1 шт. (L130xW70xH60)
Посилання на каталог в інтернеті: https://aftermarket.ctr.co.kr/Catalogue/searchKeyList?searchLocation=global&searchType=all&searchVal=GK0941&location=KR&year=Select&brand=Select&model=Select&year2=&modelDtl=Select&product=Select&groups=Select&parts=Select
Висота пакування
см: 60
Ширина пакування
см: 70
Довжина пакування
см: 130
Вага
кг: 0.93
Об'ємна вага: 0.14
Импортирован: Да
No Crosses
Каталожний номер: GK0941.
Комплект заміни: 1
Вага
г: 930
УКТВЭД: 8708309198
Ширина
мм: 50
Товщина
мм: 15
Кількість в упаковці: 1 шт. (L130xW70xH60)
Посилання на каталог в інтернеті: https://aftermarket.ctr.co.kr/Catalogue/searchKeyList?searchLocation=global&searchType=all&searchVal=GK0941&location=KR&year=Select&brand=Select&model=Select&year2=&modelDtl=Select&product=Select&groups=Select&parts=Select
Висота пакування
см: 60
Ширина пакування
см: 70
Довжина пакування
см: 130
Вага
кг: 0.93
Об'ємна вага: 0.14
Импортирован: Да
No Crosses
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GK0941 |
| Виробник | CTR |
| Довжина | 106.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Suzuki, Chery |
| Сумісність з моделлю | Wagon R, Kimo, Wagon R+ |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 591 ₴

