
Колодка гальмівна диск. MB C KLASSE W202/E KLASSE W124 задн. (вир-во ABS). (36687)
492 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-69351664[-88000]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: 36687.
Гальмівна система: ATE
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Висота 1 [мм]: 58,4
Ширина 1 [мм]: 61,7
Товщина 1 [мм]: 15,2
GTIN: 8717109045031
УКТВЭД: 8708309198
Кількість в упаковці: 1 компл (L90xW120xH80)
Висота пакування
см: 80
Ширина пакування
см: 120
Довжина пакування
см: 90
Вага
кг: 0.7
Об'ємна вага: 0.22
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
Delphi Poland S.А.: LX0245 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP946 (Two ways);
Jurid: 571435J (Two ways);
Remsa: 0282.20 (Two ways);
TEXTAR: 2119701 (Two ways);
TRW: GDB987 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
Delphi Poland S.А.: LX0245 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP946 (Two ways);
Jurid: 571435J (Two ways);
Remsa: 0282.20 (Two ways);
TEXTAR: 2119701 (Two ways);
TRW: GDB987 (Two ways);
Гальмівна система: ATE
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Висота 1 [мм]: 58,4
Ширина 1 [мм]: 61,7
Товщина 1 [мм]: 15,2
GTIN: 8717109045031
УКТВЭД: 8708309198
Кількість в упаковці: 1 компл (L90xW120xH80)
Висота пакування
см: 80
Ширина пакування
см: 120
Довжина пакування
см: 90
Вага
кг: 0.7
Об'ємна вага: 0.22
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
Delphi Poland S.А.: LX0245 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP946 (Two ways);
Jurid: 571435J (Two ways);
Remsa: 0282.20 (Two ways);
TEXTAR: 2119701 (Two ways);
TRW: GDB987 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
Delphi Poland S.А.: LX0245 (Two ways);
Delphi Poland S.А.: LP946 (Two ways);
Jurid: 571435J (Two ways);
Remsa: 0282.20 (Two ways);
TEXTAR: 2119701 (Two ways);
TRW: GDB987 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 36687 |
| Виробник | A.B.S. |
| Висота внутрішньої накладки | 58.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | SL, 124, C-Class |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.2 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 61.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 492 ₴

