
Колодки гальм MB C-Class (W202) задн. OLD CKBZ-4 (вир-во CTR). (GK0031)
513 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-46351360674[-1360674]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Старий код: CKBZ-4
Каталожний номер: GK0031.
Комплект заміни: 1
Вага
г: 780
УКТВЭД: 8708309198
Ширина
мм: 69,7
Товщина
мм: 16
Кількість в упаковці: 1 шт. (L100xW70xH70)
Посилання на каталог в інтернеті: https://aftermarket.ctr.co.kr/Catalogue/searchKeyList?searchLocation=global&searchType=all&searchVal=GK0031&location=KR&year=Select&brand=Select&model=Select&year2=&modelDtl=Select&product=Select&groups=Select&parts=Select
Висота пакування
см: 70
Ширина пакування
см: 70
Довжина пакування
см: 100
Вага
кг: 0.79
Об'ємна вага: 0.12
Импортирован: Да
No Crosses
Каталожний номер: GK0031.
Комплект заміни: 1
Вага
г: 780
УКТВЭД: 8708309198
Ширина
мм: 69,7
Товщина
мм: 16
Кількість в упаковці: 1 шт. (L100xW70xH70)
Посилання на каталог в інтернеті: https://aftermarket.ctr.co.kr/Catalogue/searchKeyList?searchLocation=global&searchType=all&searchVal=GK0031&location=KR&year=Select&brand=Select&model=Select&year2=&modelDtl=Select&product=Select&groups=Select&parts=Select
Висота пакування
см: 70
Ширина пакування
см: 70
Довжина пакування
см: 100
Вага
кг: 0.79
Об'ємна вага: 0.12
Импортирован: Да
No Crosses
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GK0031 |
| Виробник | CTR |
| Довжина | 61.6 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | S-Class, C-Class, Crossfire, SL |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 69.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 513 ₴

