
Фільтр повітряний Lexus, Toyota (вир-во Blue Print). (ADT32294)
429 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-68001140290[-1140290]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: ADT32294.
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
для номера OE: 17801-20050
GTIN: 5050063322941
УКТВЭД: 5911909990
Висота
мм: 131
Ширина
мм: 159
Кількість в упаковці: 1 шт. (L383xW167xH63)
Висота пакування
см: 63
Ширина пакування
см: 167
Довжина пакування
см: 383
Вага
кг: 0.24
Об'ємна вага: 1.01
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
ASHIKA: 20-02-265 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1322103 (Two ways);
MAHLE: LX2634 (Two ways);
MEYLE: 30-12 321 0040 (Two ways);
NIPPARTS: N1322115 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
ASHIKA: 20-02-265 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1322103 (Two ways);
MAHLE: LX2634 (Two ways);
MEYLE: 30-12 321 0040 (Two ways);
NIPPARTS: N1322115 (Two ways);
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
для номера OE: 17801-20050
GTIN: 5050063322941
УКТВЭД: 5911909990
Висота
мм: 131
Ширина
мм: 159
Кількість в упаковці: 1 шт. (L383xW167xH63)
Висота пакування
см: 63
Ширина пакування
см: 167
Довжина пакування
см: 383
Вага
кг: 0.24
Об'ємна вага: 1.01
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
ASHIKA: 20-02-265 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1322103 (Two ways);
MAHLE: LX2634 (Two ways);
MEYLE: 30-12 321 0040 (Two ways);
NIPPARTS: N1322115 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
ASHIKA: 20-02-265 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1322103 (Two ways);
MAHLE: LX2634 (Two ways);
MEYLE: 30-12 321 0040 (Two ways);
NIPPARTS: N1322115 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADT32294 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 131 мм |
| Довжина | 367 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | RX, Highlander |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 159 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 429 ₴




