
Фільтр повітряний VW /V440 (вир-во CHAMPION). (CAF100440C)
340 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-4611902047[-902047]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: CAF100440C.
Зовнішній діаметр [мм]: 117,5
Внутрішній діаметр [мм]: 72,5
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
Тип пакування: Коробка
GTIN: 4044197756759
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 262
Кількість в упаковці: 1 шт. (L131xW137xH271)
Висота пакування
см: 271
Ширина пакування
см: 137
Довжина пакування
см: 131
Вага
кг: 0.4
Об'ємна вага: 1.22
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
DENCKERMANN: A140130 (Two ways);
HENGST FILTER: E299L (Two ways);
WIX FILTERS: WA6445 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
DENCKERMANN: A140130 (Two ways);
HENGST FILTER: E299L (Two ways);
WIX FILTERS: WA6445 (Two ways);
Зовнішній діаметр [мм]: 117,5
Внутрішній діаметр [мм]: 72,5
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
Тип пакування: Коробка
GTIN: 4044197756759
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 262
Кількість в упаковці: 1 шт. (L131xW137xH271)
Висота пакування
см: 271
Ширина пакування
см: 137
Довжина пакування
см: 131
Вага
кг: 0.4
Об'ємна вага: 1.22
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
DENCKERMANN: A140130 (Two ways);
HENGST FILTER: E299L (Two ways);
WIX FILTERS: WA6445 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
DENCKERMANN: A140130 (Two ways);
HENGST FILTER: E299L (Two ways);
WIX FILTERS: WA6445 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100440C |
| Виробник | Champion |
| Висота | 262 мм |
| Внутрішній діаметр | 73 мм |
| Зовнішній діаметр | 118 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | Polo, Lupo |
| Тип фільтра | Вставка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴

