
Фільтр повітряний (вир-во Mando). (EAF00013M)
336 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-69001069706[-1069706]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: EAF00013M.
Сторона монтажу: праворуч
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
GTIN: 8809747125685
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 48
Ширина
мм: 267
Кількість в упаковці: 1 шт. (L305xW200xH60)
Висота пакування
см: 60
Ширина пакування
см: 200
Довжина пакування
см: 305
Вага
кг: 0.4
Об'ємна вага: 0.92
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
Blue Print: ADG02297 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1320540 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
Blue Print: ADG02297 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1320540 (Two ways);
Сторона монтажу: праворуч
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
GTIN: 8809747125685
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 48
Ширина
мм: 267
Кількість в упаковці: 1 шт. (L305xW200xH60)
Висота пакування
см: 60
Ширина пакування
см: 200
Довжина пакування
см: 305
Вага
кг: 0.4
Об'ємна вага: 0.92
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
Blue Print: ADG02297 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1320540 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
Blue Print: ADG02297 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1320540 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00013M |
| Виробник | Mando |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 188 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H 1 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 267 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 336 ₴

