
Фільтр повітряний MB VITO 109-116 CDI 14- (вир-во WIX-FILTERS). (WA9826)
333 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-69101053343[-1053343]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: WA9826.
Регламент ЄС щодо безпеки продукції (GPSR): Потрібні знання механіки згідно з IEC 60417-6183
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
GTIN: 5904608982605
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 30
Ширина
мм: 222
Кількість в упаковці: 1 шт. (L230xW430xH40)
Висота пакування
см: 40
Ширина пакування
см: 430
Довжина пакування
см: 230
Вага
кг: 0.38
Об'ємна вага: 0.99
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
BOSCH: F026400505 (Two ways);
DENCKERMANN: A142118 (Two ways);
HENGST FILTER: E1332L (Two ways);
MAHLE: LX3031 (Two ways);
MANN-FILTER: C42002 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
BOSCH: F026400505 (Two ways);
DENCKERMANN: A142118 (Two ways);
HENGST FILTER: E1332L (Two ways);
MAHLE: LX3031 (Two ways);
MANN-FILTER: C42002 (Two ways);
Регламент ЄС щодо безпеки продукції (GPSR): Потрібні знання механіки згідно з IEC 60417-6183
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
GTIN: 5904608982605
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 30
Ширина
мм: 222
Кількість в упаковці: 1 шт. (L230xW430xH40)
Висота пакування
см: 40
Ширина пакування
см: 430
Довжина пакування
см: 230
Вага
кг: 0.38
Об'ємна вага: 0.99
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
BOSCH: F026400505 (Two ways);
DENCKERMANN: A142118 (Two ways);
HENGST FILTER: E1332L (Two ways);
MAHLE: LX3031 (Two ways);
MANN-FILTER: C42002 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
BOSCH: F026400505 (Two ways);
DENCKERMANN: A142118 (Two ways);
HENGST FILTER: E1332L (Two ways);
MAHLE: LX3031 (Two ways);
MANN-FILTER: C42002 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9826 |
| Виробник | WIX Filters |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 415 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-class , V-Class |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 222 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 ₴

