
Фільтр повітряний HYUNDAI I30 1.4, 1.6 CRDI 16-, ELANTRA III 2.0 15- (вир-во DENCKERMANN). (A142095)
328 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-69101292985[-1292985]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: A142095.
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
GTIN: 5901225799913
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 53,5
Ширина
мм: 162,0
Кількість в упаковці: 1 шт. (L250xW200xH60)
Кількість в упаковці: 20 шт. (L525xW425xH325)
Висота пакування
см: 60
Ширина пакування
см: 200
Довжина пакування
см: 250
Вага
кг: 0.36
Об'ємна вага: 0.75
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
Blue Print: ADG022161 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1320563 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
Blue Print: ADG022161 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1320563 (Two ways);
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
GTIN: 5901225799913
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 53,5
Ширина
мм: 162,0
Кількість в упаковці: 1 шт. (L250xW200xH60)
Кількість в упаковці: 20 шт. (L525xW425xH325)
Висота пакування
см: 60
Ширина пакування
см: 200
Довжина пакування
см: 250
Вага
кг: 0.36
Об'ємна вага: 0.75
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
Blue Print: ADG022161 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1320563 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
Blue Print: ADG022161 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1320563 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A142095 |
| Виробник | Denckermann |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 244 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Cerato, Soul, I30, Elantra, Ceed, i30 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 162 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 328 ₴

