
Фільтр повітряний CITROEN, PEUGEOT (вир-во WIX-FILTERS). (WA9657)
325 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-6910593978[-605919]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: WA9657.
Регламент ЄС щодо безпеки продукції (GPSR): Потрібні знання механіки згідно з IEC 60417-6183
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
GTIN: 5904608965707
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 44
Ширина
мм: 146
Кількість в упаковці: 1 шт. (L387xW170xH42)
Висота пакування
см: 42
Ширина пакування
см: 170
Довжина пакування
см: 387
Вага
кг: 0.3
Об'ємна вага: 0.69
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
BOSCH: F 026 400 151 (Two ways);
DENCKERMANN: A141061 (Two ways);
MAHLE: LX2023 (Two ways);
MANN-FILTER: C 36 002 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
BOSCH: F 026 400 151 (Two ways);
DENCKERMANN: A141061 (Two ways);
MAHLE: LX2023 (Two ways);
MANN-FILTER: C 36 002 (Two ways);
Регламент ЄС щодо безпеки продукції (GPSR): Потрібні знання механіки згідно з IEC 60417-6183
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
GTIN: 5904608965707
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 44
Ширина
мм: 146
Кількість в упаковці: 1 шт. (L387xW170xH42)
Висота пакування
см: 42
Ширина пакування
см: 170
Довжина пакування
см: 387
Вага
кг: 0.3
Об'ємна вага: 0.69
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
BOSCH: F 026 400 151 (Two ways);
DENCKERMANN: A141061 (Two ways);
MAHLE: LX2023 (Two ways);
MANN-FILTER: C 36 002 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
BOSCH: F 026 400 151 (Two ways);
DENCKERMANN: A141061 (Two ways);
MAHLE: LX2023 (Two ways);
MANN-FILTER: C 36 002 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA9657 |
| Виробник | WIX Filters |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Mini, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 3008, 308, 207, C4, Clubman, 408 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 146 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴


