
Фільтр повітряний (вир-во Mando). (MAF089)
324 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-69001090422[-1090422]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: MAF089.
Сторона монтажу: праворуч
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
GTIN: 8809747128839
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 32,5
Ширина
мм: 295
Кількість в упаковці: 1 шт. (L300xW240xH35)
Висота пакування
см: 35
Ширина пакування
см: 240
Довжина пакування
см: 300
Вага
кг: 0.37
Об'ємна вага: 0.63
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
Blue Print: ADG02246 (Two ways);
DENCKERMANN: A140740 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1320314 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
Blue Print: ADG02246 (Two ways);
DENCKERMANN: A140740 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1320314 (Two ways);
Сторона монтажу: праворуч
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
GTIN: 8809747128839
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 32,5
Ширина
мм: 295
Кількість в упаковці: 1 шт. (L300xW240xH35)
Висота пакування
см: 35
Ширина пакування
см: 240
Довжина пакування
см: 300
Вага
кг: 0.37
Об'ємна вага: 0.63
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
Blue Print: ADG02246 (Two ways);
DENCKERMANN: A140740 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1320314 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
Blue Print: ADG02246 (Two ways);
DENCKERMANN: A140740 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1320314 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MAF089 |
| Виробник | Mando |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 295 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324 ₴

