
Фільтр повітряний MAZDA 626 WA6426/AR243 (вир-во WIX-FILTERS). (WA6426)
320 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-4611583[-103207]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: WA6426.
Регламент ЄС щодо безпеки продукції (GPSR): Потрібні знання механіки згідно з IEC 60417-6183
Зовнішній діаметр [мм]: 280
Внутрішній діаметр [мм]: 212
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
GTIN: 5050026004341
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 59
Кількість в упаковці: 1 шт. (L280xW280xH50)
Висота пакування
см: 50
Ширина пакування
см: 280
Довжина пакування
см: 280
Вага
кг: 0.32
Об'ємна вага: 0.98
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
ASHIKA: 20-04-402 (Two ways);
ASHIKA: 20-03-311 (Two ways);
ASHIKA: 20-03-302 (Two ways);
FILTRON: AR243 (Two ways);
M-Filter: A110 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
ASHIKA: 20-04-402 (Two ways);
ASHIKA: 20-03-311 (Two ways);
ASHIKA: 20-03-302 (Two ways);
FILTRON: AR243 (Two ways);
M-Filter: A110 (Two ways);
Регламент ЄС щодо безпеки продукції (GPSR): Потрібні знання механіки згідно з IEC 60417-6183
Зовнішній діаметр [мм]: 280
Внутрішній діаметр [мм]: 212
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
GTIN: 5050026004341
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 59
Кількість в упаковці: 1 шт. (L280xW280xH50)
Висота пакування
см: 50
Ширина пакування
см: 280
Довжина пакування
см: 280
Вага
кг: 0.32
Об'ємна вага: 0.98
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
ASHIKA: 20-04-402 (Two ways);
ASHIKA: 20-03-311 (Two ways);
ASHIKA: 20-03-302 (Two ways);
FILTRON: AR243 (Two ways);
M-Filter: A110 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
ASHIKA: 20-04-402 (Two ways);
ASHIKA: 20-03-311 (Two ways);
ASHIKA: 20-03-302 (Two ways);
FILTRON: AR243 (Two ways);
M-Filter: A110 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6426 |
| Виробник | WIX Filters |
| Висота | 59 мм |
| Внутрішній діаметр | 212 мм |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Сумісність з маркою | Honda, Mazda |
| Сумісність з моделлю | Prelude, 616, 818, 626, Accord, Quintet, 929, Rocsta |
| Тип фільтра | Вставка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴


