
Фільтр повітряний RENAULT LOGAN II, DUSTER II 0.9-1.2 TCE, 1.5 DCI 13- (вир-во DENCKERMANN). (A141754)
320 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-69101138590[-1138590]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
З вусами
Каталожний номер: A141754.
Виконання фільтра: Фільтр рециркуляційного повітря
Форма: прямокутн.
GTIN: 5901225782038
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 68
Ширина
мм: 124
Кількість в упаковці: 1 шт. (L293xW147xH70)
Кількість в упаковці: 1 шт. (L297xW152xH68)
Кількість в упаковці: 24 шт. (L600xW330xH470)
Висота пакування
см: 68
Ширина пакування
см: 152
Довжина пакування
см: 297
Вага
кг: 0.25
Об'ємна вага: 0.77
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
Blue Print: ADR162210 (Two ways);
HENGST FILTER: E1440L (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1321101 (Two ways);
M-Filter: K 7048 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
Blue Print: ADR162210 (Two ways);
HENGST FILTER: E1440L (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1321101 (Two ways);
M-Filter: K 7048 (Two ways);
Каталожний номер: A141754.
Виконання фільтра: Фільтр рециркуляційного повітря
Форма: прямокутн.
GTIN: 5901225782038
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 68
Ширина
мм: 124
Кількість в упаковці: 1 шт. (L293xW147xH70)
Кількість в упаковці: 1 шт. (L297xW152xH68)
Кількість в упаковці: 24 шт. (L600xW330xH470)
Висота пакування
см: 68
Ширина пакування
см: 152
Довжина пакування
см: 297
Вага
кг: 0.25
Об'ємна вага: 0.77
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
Blue Print: ADR162210 (Two ways);
HENGST FILTER: E1440L (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1321101 (Two ways);
M-Filter: K 7048 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
Blue Print: ADR162210 (Two ways);
HENGST FILTER: E1440L (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1321101 (Two ways);
M-Filter: K 7048 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A141754 |
| Виробник | Denckermann |
| Висота | 68 мм |
| Довжина | 279 мм |
| Сумісність з маркою | Renault, Dacia |
| Сумісність з моделлю | Clio, Vesta, Duster, Logan/Stepway, Lodgy, Logan, Sandero, Dokker |
| Форма фільтра | Прямокутний |
| Ширина | 124 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴

