
Фільтр повітряний Honda CIVIC X 15- (вир-во Jakoparts). (J1324087)
311 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-69001428661[-1428661]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: J1324087.
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
GTIN: 4029416430023
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 56
Ширина
мм: 144
Кількість в упаковці: 1 шт. (L250xW200xH55)
Висота пакування
см: 55
Ширина пакування
см: 200
Довжина пакування
см: 250
Вага
кг: 0.31
Об'ємна вага: 0.69
Импортирован: Да
No Crosses
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
GTIN: 4029416430023
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 56
Ширина
мм: 144
Кількість в упаковці: 1 шт. (L250xW200xH55)
Висота пакування
см: 55
Ширина пакування
см: 200
Довжина пакування
см: 250
Вага
кг: 0.31
Об'ємна вага: 0.69
Импортирован: Да
No Crosses
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1324087 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 144 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 311 ₴


