
Фільтр повітряний (вир-во Mando). (EAF00145T)
315 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-69001077084[-1077084]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: EAF00145T.
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
GTIN: 8809747126866
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 34
Ширина
мм: 212
Кількість в упаковці: 1 шт. (L270xW135xH55)
Висота пакування
см: 55
Ширина пакування
см: 135
Довжина пакування
см: 270
Вага
кг: 0.24
Об'ємна вага: 0.5
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
Blue Print: ADG02293 (Two ways);
DENCKERMANN: A141250 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1320535 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
Blue Print: ADG02293 (Two ways);
DENCKERMANN: A141250 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1320535 (Two ways);
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
GTIN: 8809747126866
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 34
Ширина
мм: 212
Кількість в упаковці: 1 шт. (L270xW135xH55)
Висота пакування
см: 55
Ширина пакування
см: 135
Довжина пакування
см: 270
Вага
кг: 0.24
Об'ємна вага: 0.5
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
Blue Print: ADG02293 (Two ways);
DENCKERMANN: A141250 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1320535 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
Blue Print: ADG02293 (Two ways);
DENCKERMANN: A141250 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1320535 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00145T |
| Виробник | Mando |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 133 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | i20, Soul |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 212 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴

