
Фільтр повітряний TOYOTA (вир-во Mando). (EAF00281T)
313 ₴
- В наявності
- Код: OM-69001068523[-1068523]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: EAF00281T.
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
GTIN: 8809747128198
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 61
Ширина
мм: 287
Кількість в упаковці: 1 шт. (L280xW170xH40)
Висота пакування
см: 40
Ширина пакування
см: 170
Довжина пакування
см: 280
Вага
кг: 0.22
Об'ємна вага: 0.48
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
Blue Print: ADT32276 (Two ways);
DENCKERMANN: A140087 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1322083 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
Blue Print: ADT32276 (Two ways);
DENCKERMANN: A140087 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1322083 (Two ways);
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
GTIN: 8809747128198
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 61
Ширина
мм: 287
Кількість в упаковці: 1 шт. (L280xW170xH40)
Висота пакування
см: 40
Ширина пакування
см: 170
Довжина пакування
см: 280
Вага
кг: 0.22
Об'ємна вага: 0.48
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
Blue Print: ADT32276 (Two ways);
DENCKERMANN: A140087 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1322083 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
Blue Print: ADT32276 (Two ways);
DENCKERMANN: A140087 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1322083 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00281T |
| Виробник | Mando |
| Висота | 61 мм |
| Довжина | 149 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis, Corolla |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 287 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 313 ₴

