
Фільтр повітряний Mazda, Mitsubishi (вир-во Blue Print). (ADC42225)
279 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-63001140609[-1140609]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: ADC42225.
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
для номера OE: KL4713Z409A
GTIN: 5050063422252
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 51
Ширина
мм: 188
Кількість в упаковці: 1 шт. (L270xW200xH60)
Висота пакування
см: 60
Ширина пакування
см: 200
Довжина пакування
см: 270
Вага
кг: 0.42
Об'ємна вага: 0.81
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
ASHIKA: 20-05-599 (Two ways);
BOSCH: 1 457 433 968 (Two ways);
DENCKERMANN: A140127 (Two ways);
HENGST FILTER: E546L (Two ways);
MAHLE: LX591 (Two ways);
NIPPARTS: J1325023 (Two ways);
WIX FILTERS: WA6299 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
ASHIKA: 20-05-599 (Two ways);
BOSCH: 1 457 433 968 (Two ways);
DENCKERMANN: A140127 (Two ways);
HENGST FILTER: E546L (Two ways);
MAHLE: LX591 (Two ways);
NIPPARTS: J1325023 (Two ways);
WIX FILTERS: WA6299 (Two ways);
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
для номера OE: KL4713Z409A
GTIN: 5050063422252
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 51
Ширина
мм: 188
Кількість в упаковці: 1 шт. (L270xW200xH60)
Висота пакування
см: 60
Ширина пакування
см: 200
Довжина пакування
см: 270
Вага
кг: 0.42
Об'ємна вага: 0.81
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
ASHIKA: 20-05-599 (Two ways);
BOSCH: 1 457 433 968 (Two ways);
DENCKERMANN: A140127 (Two ways);
HENGST FILTER: E546L (Two ways);
MAHLE: LX591 (Two ways);
NIPPARTS: J1325023 (Two ways);
WIX FILTERS: WA6299 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
ASHIKA: 20-05-599 (Two ways);
BOSCH: 1 457 433 968 (Two ways);
DENCKERMANN: A140127 (Two ways);
HENGST FILTER: E546L (Two ways);
MAHLE: LX591 (Two ways);
NIPPARTS: J1325023 (Two ways);
WIX FILTERS: WA6299 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADC42225 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 51 мм |
| Довжина | 233 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | Eclipse, Space Runner, Pajero Pinin, Xedos, Galant, Space Wagon |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 188 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279 ₴




