
Фільтр повітряний (вир-во Mando). (EAF00080M)
311 ₴
- В наявності
- Код: OM-69001089157[-1089157]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: EAF00080M.
Сторона монтажу: ліворуч
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
GTIN: 8809747126279
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 34
Ширина
мм: 242
Кількість в упаковці: 1 шт. (L290xW200xH40)
Висота пакування
см: 40
Ширина пакування
см: 200
Довжина пакування
см: 290
Вага
кг: 0.27
Об'ємна вага: 0.58
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
Blue Print: ADG02245 (Two ways);
DENCKERMANN: A140936 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1320514 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
Blue Print: ADG02245 (Two ways);
DENCKERMANN: A140936 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1320514 (Two ways);
Сторона монтажу: ліворуч
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
GTIN: 8809747126279
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 34
Ширина
мм: 242
Кількість в упаковці: 1 шт. (L290xW200xH40)
Висота пакування
см: 40
Ширина пакування
см: 200
Довжина пакування
см: 290
Вага
кг: 0.27
Об'ємна вага: 0.58
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
Blue Print: ADG02245 (Two ways);
DENCKERMANN: A140936 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1320514 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
Blue Print: ADG02245 (Two ways);
DENCKERMANN: A140936 (Two ways);
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1320514 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mando |
| Код запчастини | EAF00080M |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Matrix |
| Довжина | 193 мм |
| Ширина | 242 мм |
| Висота | 34 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 311 ₴

