
Фільтр повітряний TOYOTA (вир-во Blue Print). (ADT32291)
280 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-69001209287[-1209287]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: ADT32291.
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
для номера OE: 17801-21040
GTIN: 5050063322910
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 27
Ширина
мм: 198
Кількість в упаковці: 1 шт. (L220xW320xH35)
Висота пакування
см: 35
Ширина пакування
см: 320
Довжина пакування
см: 220
Вага
кг: 0.27
Об'ємна вага: 0.62
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1322093 (Two ways);
MAHLE: LX2678 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1322093 (Two ways);
MAHLE: LX2678 (Two ways);
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
для номера OE: 17801-21040
GTIN: 5050063322910
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 27
Ширина
мм: 198
Кількість в упаковці: 1 шт. (L220xW320xH35)
Висота пакування
см: 35
Ширина пакування
см: 320
Довжина пакування
см: 220
Вага
кг: 0.27
Об'ємна вага: 0.62
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1322093 (Two ways);
MAHLE: LX2678 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
HERTH + BUSS JAKOPARTS: J1322093 (Two ways);
MAHLE: LX2678 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADT32291 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Prius |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 198 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴



