
Фільтр повітряний Smart Fortwo 2 (вир-во Blue Print). (ADU172204)
297 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-96001139976[-1139976]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: ADU172204.
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
GTIN: 5050063201284
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 35
Ширина
мм: 111
Кількість в упаковці: 1 шт. (L270xW120xH40)
Висота пакування
см: 40
Ширина пакування
см: 120
Довжина пакування
см: 270
Вага
кг: 0.14
Об'ємна вага: 0.32
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
ASHIKA: 20-0M-M03 (Two ways);
BOSCH: F026400144 (Two ways);
MAHLE: LX2034 (Two ways);
MANN-FILTER: C2716 (Two ways);
WIX FILTERS: WA9632 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
ASHIKA: 20-0M-M03 (Two ways);
BOSCH: F026400144 (Two ways);
MAHLE: LX2034 (Two ways);
MANN-FILTER: C2716 (Two ways);
WIX FILTERS: WA9632 (Two ways);
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
GTIN: 5050063201284
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 35
Ширина
мм: 111
Кількість в упаковці: 1 шт. (L270xW120xH40)
Висота пакування
см: 40
Ширина пакування
см: 120
Довжина пакування
см: 270
Вага
кг: 0.14
Об'ємна вага: 0.32
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
ASHIKA: 20-0M-M03 (Two ways);
BOSCH: F026400144 (Two ways);
MAHLE: LX2034 (Two ways);
MANN-FILTER: C2716 (Two ways);
WIX FILTERS: WA9632 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
ASHIKA: 20-0M-M03 (Two ways);
BOSCH: F026400144 (Two ways);
MAHLE: LX2034 (Two ways);
MANN-FILTER: C2716 (Two ways);
WIX FILTERS: WA9632 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADU172204 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 267 мм |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Fortwo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 111 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 297 ₴




