
Фільтр повітряний WA6401/AR219 (вир-во WIX-FILTERS). (WA6401)
303 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-4611580[-103204]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: WA6401.
Регламент ЄС щодо безпеки продукції (GPSR): Потрібні знання механіки згідно з IEC 60417-6183
Зовнішній діаметр [мм]: 183
Внутрішній діаметр [мм]: 128
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
GTIN: 5050026004099
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 61
Кількість в упаковці: 1 шт. (L190xW60xH190)
Кількість в упаковці: 6 шт. (L500xW224xH150)
Висота пакування
см: 190
Ширина пакування
см: 60
Довжина пакування
см: 190
Вага
кг: 0.21
Об'ємна вага: 0.54
Импортирован: Да
No Crosses
Регламент ЄС щодо безпеки продукції (GPSR): Потрібні знання механіки згідно з IEC 60417-6183
Зовнішній діаметр [мм]: 183
Внутрішній діаметр [мм]: 128
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
GTIN: 5050026004099
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 61
Кількість в упаковці: 1 шт. (L190xW60xH190)
Кількість в упаковці: 6 шт. (L500xW224xH150)
Висота пакування
см: 190
Ширина пакування
см: 60
Довжина пакування
см: 190
Вага
кг: 0.21
Об'ємна вага: 0.54
Импортирован: Да
No Crosses
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6401 |
| Виробник | WIX Filters |
| Висота | 61 мм |
| Внутрішній діаметр | 128 мм |
| Зовнішній діаметр | 183 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Dolomite, TR 6, Toledo, Escort, Fiesta, 1500 |
| Тип фільтра | Вставка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 303 ₴


