
Фільтр повітряний BMW /U607 (вир-во CHAMPION). (CAF100607P)
304 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-4611902087[-902087]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: CAF100607P.
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
Тип пакування: Коробка
GTIN: 4044197757749
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 56
Ширина
мм: 178
Кількість в упаковці: 1 шт. (L220xW280xH60)
Кількість в упаковці: 6 шт. (L380xW250xH200)
Висота пакування
см: 60
Ширина пакування
см: 280
Довжина пакування
см: 220
Вага
кг: 0.28
Об'ємна вага: 0.92
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
DENCKERMANN: A140073 (Two ways);
FILTRON: AP028 (Two ways);
HENGST FILTER: E173L (Two ways);
KOLBENSCHMIDT: 50013178 (Two ways);
MAHLE: LX343 (Two ways);
MANN-FILTER: C25114 (Two ways);
MEYLE: 312 137 2005 (Two ways);
WIX FILTERS: WA6192 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
DENCKERMANN: A140073 (Two ways);
FILTRON: AP028 (Two ways);
HENGST FILTER: E173L (Two ways);
KOLBENSCHMIDT: 50013178 (Two ways);
MAHLE: LX343 (Two ways);
MANN-FILTER: C25114 (Two ways);
MEYLE: 312 137 2005 (Two ways);
WIX FILTERS: WA6192 (Two ways);
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
Тип пакування: Коробка
GTIN: 4044197757749
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 56
Ширина
мм: 178
Кількість в упаковці: 1 шт. (L220xW280xH60)
Кількість в упаковці: 6 шт. (L380xW250xH200)
Висота пакування
см: 60
Ширина пакування
см: 280
Довжина пакування
см: 220
Вага
кг: 0.28
Об'ємна вага: 0.92
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
DENCKERMANN: A140073 (Two ways);
FILTRON: AP028 (Two ways);
HENGST FILTER: E173L (Two ways);
KOLBENSCHMIDT: 50013178 (Two ways);
MAHLE: LX343 (Two ways);
MANN-FILTER: C25114 (Two ways);
MEYLE: 312 137 2005 (Two ways);
WIX FILTERS: WA6192 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
DENCKERMANN: A140073 (Two ways);
FILTRON: AP028 (Two ways);
HENGST FILTER: E173L (Two ways);
KOLBENSCHMIDT: 50013178 (Two ways);
MAHLE: LX343 (Two ways);
MANN-FILTER: C25114 (Two ways);
MEYLE: 312 137 2005 (Two ways);
WIX FILTERS: WA6192 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100607P |
| Виробник | Champion |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 241 мм |
| Сумісність з маркою | BMW, Rover |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, B3, X3, 3, 7-Series, 400, #3, Roadster S |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 178 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | 3, 400, 7-Series, B3, Roadster S, X3, Z3, Z4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 304 ₴

