
Фільтр повітряний MITSUBISHI /U685 (вир-во CHAMPION). (CAF100685P)
302 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-4611902106[-902106]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: CAF100685P.
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
Тип пакування: Коробка
GTIN: 4044197758302
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 40,5
Ширина
мм: 169
Кількість в упаковці: 1 шт. (L180xW370xH60)
Кількість в упаковці: 3 шт. (L500xW300xH200)
Висота пакування
см: 60
Ширина пакування
см: 370
Довжина пакування
см: 180
Вага
кг: 0.36
Об'ємна вага: 1
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
ASHIKA: 20-09-990 (Two ways);
Blue Print: ADC42233 (Two ways);
DENCKERMANN: A140013 (Two ways);
HENGST FILTER: E336L (Two ways);
M-Filter: K739 (Two ways);
WIX FILTERS: WA6603 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
ASHIKA: 20-09-990 (Two ways);
Blue Print: ADC42233 (Two ways);
DENCKERMANN: A140013 (Two ways);
HENGST FILTER: E336L (Two ways);
M-Filter: K739 (Two ways);
WIX FILTERS: WA6603 (Two ways);
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
Тип пакування: Коробка
GTIN: 4044197758302
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 40,5
Ширина
мм: 169
Кількість в упаковці: 1 шт. (L180xW370xH60)
Кількість в упаковці: 3 шт. (L500xW300xH200)
Висота пакування
см: 60
Ширина пакування
см: 370
Довжина пакування
см: 180
Вага
кг: 0.36
Об'ємна вага: 1
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
ASHIKA: 20-09-990 (Two ways);
Blue Print: ADC42233 (Two ways);
DENCKERMANN: A140013 (Two ways);
HENGST FILTER: E336L (Two ways);
M-Filter: K739 (Two ways);
WIX FILTERS: WA6603 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
ASHIKA: 20-09-990 (Two ways);
Blue Print: ADC42233 (Two ways);
DENCKERMANN: A140013 (Two ways);
HENGST FILTER: E336L (Two ways);
M-Filter: K739 (Two ways);
WIX FILTERS: WA6603 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100685P |
| Виробник | Champion |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 343 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, LDV, Jeep |
| Сумісність з моделлю | Space Star, V40, Cherokee, Maxus, Carisma, S40 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 169 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 302 ₴

