
Фільтр повітряний Infiniti Q70(Y51) 13- (вир-во Jakoparts). (J1321068)
277 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-69001101520[-1101520]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: J1321068.
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
GTIN: 4029416246044
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 34
Ширина
мм: 169
Кількість в упаковці: 1 шт. (L180xW200xH35)
Висота пакування
см: 35
Ширина пакування
см: 200
Довжина пакування
см: 180
Вага
кг: 0.16
Об'ємна вага: 0.32
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
ASHIKA: 20-01-144 (Two ways);
Blue Print: ADN12267 (Two ways);
BOSCH: F026400130 (Two ways);
BOSCH: F026400126 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
ASHIKA: 20-01-144 (Two ways);
Blue Print: ADN12267 (Two ways);
BOSCH: F026400130 (Two ways);
BOSCH: F026400126 (Two ways);
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
GTIN: 4029416246044
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 34
Ширина
мм: 169
Кількість в упаковці: 1 шт. (L180xW200xH35)
Висота пакування
см: 35
Ширина пакування
см: 200
Довжина пакування
см: 180
Вага
кг: 0.16
Об'ємна вага: 0.32
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
ASHIKA: 20-01-144 (Two ways);
Blue Print: ADN12267 (Two ways);
BOSCH: F026400130 (Two ways);
BOSCH: F026400126 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
ASHIKA: 20-01-144 (Two ways);
Blue Print: ADN12267 (Two ways);
BOSCH: F026400130 (Two ways);
BOSCH: F026400126 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1321068 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 181 мм |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | G, 350Z, 370Z |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 168 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 277 ₴


