
Колодки гальмівні дискові передні SUZUKI WAGON R + (вир-во Jakoparts). (J3608027)
799 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-69001470770[-1470770]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: J3608027.
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Висота 1 [мм]: 44,5
Ширина 1 [мм]: 131
Товщина 1 [мм]: 16
Габаритна висота 2 [мм]: 44,5
Ширина 2 [мм]: 131
Товщина 2 [мм]: 16
GTIN: 4029416210373
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 44,5
Ширина
мм: 131
Додаткова інформація 2: з протискрипною пластиною
Товщина
мм: 16
Кількість в упаковці: 1 компл (L175xW90xH70)
Висота пакування
см: 70
Ширина пакування
см: 90
Довжина пакування
см: 175
Вага
кг: 1.02
Об'ємна вага: 0.28
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37249 (Two ways);
ASHIKA: 50-08-885 (Two ways);
ASHIKA: 50-08-807 (Two ways);
BOSCH: 0 986 424 549 (Two ways);
JAPKO: 50807 (Two ways);
Jurid: 573378J (Two ways);
Jurid: 571981J (Two ways);
MagnetiMarelli: 363700203092 (Two ways);
MagnetiMarelli: 363700201486 (Two ways);
MK Kashiyama: D9051MH (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37249 (Two ways);
ASHIKA: 50-08-885 (Two ways);
ASHIKA: 50-08-807 (Two ways);
BOSCH: 0 986 424 549 (Two ways);
JAPKO: 50807 (Two ways);
Jurid: 573378J (Two ways);
Jurid: 571981J (Two ways);
MagnetiMarelli: 363700203092 (Two ways);
MagnetiMarelli: 363700201486 (Two ways);
MK Kashiyama: D9051MH (Two ways);
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Висота 1 [мм]: 44,5
Ширина 1 [мм]: 131
Товщина 1 [мм]: 16
Габаритна висота 2 [мм]: 44,5
Ширина 2 [мм]: 131
Товщина 2 [мм]: 16
GTIN: 4029416210373
УКТВЭД: 8708309198
Висота
мм: 44,5
Ширина
мм: 131
Додаткова інформація 2: з протискрипною пластиною
Товщина
мм: 16
Кількість в упаковці: 1 компл (L175xW90xH70)
Висота пакування
см: 70
Ширина пакування
см: 90
Довжина пакування
см: 175
Вага
кг: 1.02
Об'ємна вага: 0.28
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 37249 (Two ways);
ASHIKA: 50-08-885 (Two ways);
ASHIKA: 50-08-807 (Two ways);
BOSCH: 0 986 424 549 (Two ways);
JAPKO: 50807 (Two ways);
Jurid: 573378J (Two ways);
Jurid: 571981J (Two ways);
MagnetiMarelli: 363700203092 (Two ways);
MagnetiMarelli: 363700201486 (Two ways);
MK Kashiyama: D9051MH (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 37249 (Two ways);
ASHIKA: 50-08-885 (Two ways);
ASHIKA: 50-08-807 (Two ways);
BOSCH: 0 986 424 549 (Two ways);
JAPKO: 50807 (Two ways);
Jurid: 573378J (Two ways);
Jurid: 571981J (Two ways);
MagnetiMarelli: 363700203092 (Two ways);
MagnetiMarelli: 363700201486 (Two ways);
MK Kashiyama: D9051MH (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Herth+Buss |
| Код запчастини | J3608027 |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Opel, Suzuki, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Wagon R, Justy, Ignis |
| Ширина | 131 мм |
| Висота | 44.5 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Передні колеса |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴


