
Колодки гальм Ford Mondeo, Renault Kangoo задн. OLD CKF-46 (вир-во CTR). (GK0191)
862 ₴
- В наявності
- Код: OM-46351360719[-1360719]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Старий код: CKF-46
Каталожний номер: GK0191.
Комплект заміни: 1
Вага
г: 1040
УКТВЭД: 8708309198
Ширина
мм: 51,6
Товщина
мм: 15
Кількість в упаковці: 1 компл (L149xW77xH82)
Посилання на каталог в інтернеті: https://aftermarket.ctr.co.kr/Catalogue/searchKeyList?searchLocation=global&searchType=all&searchVal=GK0191&location=KR&year=Select&brand=Select&model=Select&year2=&modelDtl=Select&product=Select&groups=Select&parts=Select
Висота пакування
см: 82
Ширина пакування
см: 77
Довжина пакування
см: 149
Вага
кг: 0.99
Об'ємна вага: 0.24
Импортирован: Да
No Crosses
Каталожний номер: GK0191.
Комплект заміни: 1
Вага
г: 1040
УКТВЭД: 8708309198
Ширина
мм: 51,6
Товщина
мм: 15
Кількість в упаковці: 1 компл (L149xW77xH82)
Посилання на каталог в інтернеті: https://aftermarket.ctr.co.kr/Catalogue/searchKeyList?searchLocation=global&searchType=all&searchVal=GK0191&location=KR&year=Select&brand=Select&model=Select&year2=&modelDtl=Select&product=Select&groups=Select&parts=Select
Висота пакування
см: 82
Ширина пакування
см: 77
Довжина пакування
см: 149
Вага
кг: 0.99
Об'ємна вага: 0.24
Импортирован: Да
No Crosses
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GK0191 |
| Виробник | CTR |
| Довжина | 115.8 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 51.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 862 ₴

