
Колодки гальм Suzuki Liana 01- передн. OLD CKS-3 (вир-во CTR). (GK0943)
915 ₴
- В наявності
- Код: OM-46351361150[-1361150]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Старий код: CKS-3
Каталожний номер: GK0943.
Комплект заміни: 1
Вага
г: 1360
УКТВЭД: 8708309198
Ширина
мм: 52,8
Товщина
мм: 15,5
Кількість в упаковці: 1 шт. (L150xW80xH60)
Посилання на каталог в інтернеті: https://aftermarket.ctr.co.kr/Catalogue/searchKeyList?searchLocation=global&searchType=all&searchVal=GK0943&location=KR&year=Select&brand=Select&model=Select&year2=&modelDtl=Select&product=Select&groups=Select&parts=Select
Висота пакування
см: 60
Ширина пакування
см: 80
Довжина пакування
см: 150
Вага
кг: 1.25
Об'ємна вага: 0.18
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
FEBEST: 0701-RH418F (Two ways);
Усі Кросс-коди:
FEBEST: 0701-RH418F (Two ways);
Каталожний номер: GK0943.
Комплект заміни: 1
Вага
г: 1360
УКТВЭД: 8708309198
Ширина
мм: 52,8
Товщина
мм: 15,5
Кількість в упаковці: 1 шт. (L150xW80xH60)
Посилання на каталог в інтернеті: https://aftermarket.ctr.co.kr/Catalogue/searchKeyList?searchLocation=global&searchType=all&searchVal=GK0943&location=KR&year=Select&brand=Select&model=Select&year2=&modelDtl=Select&product=Select&groups=Select&parts=Select
Висота пакування
см: 60
Ширина пакування
см: 80
Довжина пакування
см: 150
Вага
кг: 1.25
Об'ємна вага: 0.18
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
FEBEST: 0701-RH418F (Two ways);
Усі Кросс-коди:
FEBEST: 0701-RH418F (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GK0943 |
| Виробник | CTR |
| Довжина | 136.5 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Liana |
| Товщина | 15.5 мм |
| Ширина | 52.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 915 ₴

