
Фільтр повітряний Audi, Porsche (вир-во KOLBENSCHMIDT). (50014180)
469 ₴
- Немає в наявності
- Код: OM-6910929047[-929047]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: 50014180.
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
GTIN: 4028977629679
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 48
Ширина
мм: 185
Кількість в упаковці: 1 шт. (L399xW205xH59)
Кількість в упаковці: 5 шт. (L400xW300xH200)
Кількість в упаковці: 5 шт. (L500xW224xH150)
Висота пакування
см: 59
Ширина пакування
см: 205
Довжина пакування
см: 399
Вага
кг: 0.54
Об'ємна вага: 1.21
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
DENCKERMANN: A140852 (Two ways);
HENGST FILTER: E732L (Two ways);
MANN-FILTER: C39219 (Two ways);
MEYLE: 112 129 0043 (Two ways);
WIX FILTERS: WA9515 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
DENCKERMANN: A140852 (Two ways);
HENGST FILTER: E732L (Two ways);
MANN-FILTER: C39219 (Two ways);
MEYLE: 112 129 0043 (Two ways);
WIX FILTERS: WA9515 (Two ways);
Виконання фільтра: Фільтрувальний елемент
GTIN: 4028977629679
УКТВЭД: 8421310000
Висота
мм: 48
Ширина
мм: 185
Кількість в упаковці: 1 шт. (L399xW205xH59)
Кількість в упаковці: 5 шт. (L400xW300xH200)
Кількість в упаковці: 5 шт. (L500xW224xH150)
Висота пакування
см: 59
Ширина пакування
см: 205
Довжина пакування
см: 399
Вага
кг: 0.54
Об'ємна вага: 1.21
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
DENCKERMANN: A140852 (Two ways);
HENGST FILTER: E732L (Two ways);
MANN-FILTER: C39219 (Two ways);
MEYLE: 112 129 0043 (Two ways);
WIX FILTERS: WA9515 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
DENCKERMANN: A140852 (Two ways);
HENGST FILTER: E732L (Two ways);
MANN-FILTER: C39219 (Two ways);
MEYLE: 112 129 0043 (Two ways);
WIX FILTERS: WA9515 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50014180 |
| Виробник | Групи kolbenschmidt |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Сумісність з маркою | Porsche, Audi, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Q7, Touareg, Cayenne |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 185 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴


