
Колодки гальмівні дискові передні Jeep Cherokee IV 13- (вир-во Blue Print). (ADA104276)
1 805 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-69001396037[-1396037]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: ADA104276.
для номера OE: 68225170AB
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Товщина 1 [мм]: 20,7
GTIN: 5050063239928
УКТВЭД: 8708309198
Ширина
мм: 61
Знак відповідності нормам: ECE R90 Approved
Кількість в упаковці: 1 шт. (L180xW100xH80)
Висота пакування
см: 80
Ширина пакування
см: 100
Довжина пакування
см: 180
Вага
кг: 2.24
Об'ємна вага: 0.36
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 35057 (Two ways);
BOSCH: 0986495405 (Two ways);
BREMBO: P 37 019 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 35057 (Two ways);
BOSCH: 0986495405 (Two ways);
BREMBO: P 37 019 (Two ways);
для номера OE: 68225170AB
Контакт попередження про знос: з акустичною системою попередження про знос
Товщина 1 [мм]: 20,7
GTIN: 5050063239928
УКТВЭД: 8708309198
Ширина
мм: 61
Знак відповідності нормам: ECE R90 Approved
Кількість в упаковці: 1 шт. (L180xW100xH80)
Висота пакування
см: 80
Ширина пакування
см: 100
Довжина пакування
см: 180
Вага
кг: 2.24
Об'ємна вага: 0.36
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
A.B.S.: 35057 (Two ways);
BOSCH: 0986495405 (Two ways);
BREMBO: P 37 019 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
A.B.S.: 35057 (Two ways);
BOSCH: 0986495405 (Two ways);
BREMBO: P 37 019 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADA104276 |
| Виробник | Blue Print |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Довжина | 142 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Дискові |
| Товщина внутрішньої накладки | 21 мм |
| Ширина | 61 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 805 ₴


