
Колодки гальмівні дискові передні BMW 3 19-, 5 16-, X3 17- (вир-во Blue Print). (ADB114229)
2 541 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-69001370324[-1370324]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Каталожний номер: ADB114229.
для номера OE: 34 11 6 875 396
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Товщина 1 [мм]: 19
GTIN: 5057746092405
УКТВЭД: 8708309198
Ширина
мм: 85
Додаткова інформація 2: із затискачем поршня
Знак відповідності нормам: ECE R90 Approved
Кількість в упаковці: 1 шт. (L250xW180xH90)
Висота пакування
см: 90
Ширина пакування
см: 180
Довжина пакування
см: 250
Вага
кг: 2.96
Об'ємна вага: 1.01
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
BREMBO: P 06 107 (Two ways);
ZIMMERMANN: 25900.195.1 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
BREMBO: P 06 107 (Two ways);
ZIMMERMANN: 25900.195.1 (Two ways);
для номера OE: 34 11 6 875 396
Контакт попередження про знос: Є можливість встановлення (в комплект не входить)
Товщина 1 [мм]: 19
GTIN: 5057746092405
УКТВЭД: 8708309198
Ширина
мм: 85
Додаткова інформація 2: із затискачем поршня
Знак відповідності нормам: ECE R90 Approved
Кількість в упаковці: 1 шт. (L250xW180xH90)
Висота пакування
см: 90
Ширина пакування
см: 180
Довжина пакування
см: 250
Вага
кг: 2.96
Об'ємна вага: 1.01
Импортирован: Да
Кросс-коди по TecDoc:
BREMBO: P 06 107 (Two ways);
ZIMMERMANN: 25900.195.1 (Two ways);
Усі Кросс-коди:
BREMBO: P 06 107 (Two ways);
ZIMMERMANN: 25900.195.1 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADB114229 |
| Виробник | Blue Print |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Довжина | 218 мм |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Дискові |
| Товщина внутрішньої накладки | 19 мм |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 541 ₴

