
Радіатор охолодження AUDI 80 / 90 (B3) (86-) 1.6-2.0(вир-во Nissens). (604361)
2 209 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-5300151091[-151091]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 604361.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: AIA2047 (Two ways);
NRF: 54602 (Two ways);
Van Wezel: 03002047 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: AIA2047 (Two ways);
NRF: 54602 (Two ways);
Van Wezel: 03002047 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: AIA2047 (Two ways);
NRF: 54602 (Two ways);
Van Wezel: 03002047 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: AIA2047 (Two ways);
NRF: 54602 (Two ways);
Van Wezel: 03002047 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 604361 |
| Виробник | Nissens |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 590 мм |
| Ширина ядра радіатора | 322 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 209 ₴

