
Радіатор охолодження MERCEDES VITO I W638 (96-) (вир-во Nissens). (62561A)
14 604 ₴
- В наявності
- Код: OM-6400497396[-497396]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 62561A.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
NRF: 50581 (Two ways);
Все Кросс-коды:
NRF: 50581 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
NRF: 50581 (Two ways);
Все Кросс-коды:
NRF: 50581 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 62561A |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
| Довжина ядра радіатора | 569 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 558 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 604 ₴


