
Радіатор охолодження FORD TRANSIT (2014-) (вир-во Nissens). (66861)
10 478 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: OM-46131408095[-1408095]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 66861.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
Van Wezel: 18012706 (Two ways);
Все Кросс-коды:
Van Wezel: 18012706 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
Van Wezel: 18012706 (Two ways);
Все Кросс-коды:
Van Wezel: 18012706 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 66861 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 768 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 458 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 478 ₴




