
Радіатор охолодження MERCEDES S-CLASS W140 (91-) (вир-во Nissens). (62716A)
10 332 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: OM-6400151151[-151151]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 62716A.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
NRF: 55320 (Two ways);
Van Wezel: 30002131 (Two ways);
Все Кросс-коды:
NRF: 55320 (Two ways);
Van Wezel: 30002131 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
NRF: 55320 (Two ways);
Van Wezel: 30002131 (Two ways);
Все Кросс-коды:
NRF: 55320 (Two ways);
Van Wezel: 30002131 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 62716A |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
| Довжина ядра радіатора | 667 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 469 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 332 ₴

