
Радіатор охолодження двигуна Hyundai Tucson/Kia Sportage 04- 2.0 CRDi (вир-во Nissens). (675034)
9 981 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: OM-61131354449[-1354449]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 675034.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
No Crosses
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
No Crosses
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 675034 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 458 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 981 ₴

