
Радіатор охолодження SUBARU IMPREZA/ FORESTER 2.0D 08- (вир-во Nissens). (67737)
9 246 ₴
- В наявності
- Код: OM-46001490138[-1490138]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 67737.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
Van Wezel: 51002105 (Two ways);
Все Кросс-коды:
Van Wezel: 51002105 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
Van Wezel: 51002105 (Two ways);
Все Кросс-коды:
Van Wezel: 51002105 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 67737 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 340 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 688 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 246 ₴

