
Радіатор охолодження HYUNDAI TUCSON / KIA SPORTAGE III (09-) (ст. номер 675022) (вир-во Nissens). (66763)
8 771 ₴
- В наявності
- Код: OM-6113947984[-947984]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
675022 знят з виробництва, заміна на 66763
Каталожний номер: 66763.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
No Crosses
Каталожний номер: 66763.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
No Crosses
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 66763 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 485 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 468 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 771 ₴

