
Радіатор охолодження OPEL VIVARO A (01-)/RENAULT TRAFIC II (01-) 2.0 dCi (вир-во Nissens). (63124)
8 681 ₴
- Готово до відправки
- Код: OM-46131208756[-1208756]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 63124.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: RTA2601 (Two ways);
NRF: 58498 (Two ways);
Van Wezel: 43002601 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: RTA2601 (Two ways);
NRF: 58498 (Two ways);
Van Wezel: 43002601 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: RTA2601 (Two ways);
NRF: 58498 (Two ways);
Van Wezel: 43002601 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: RTA2601 (Two ways);
NRF: 58498 (Two ways);
Van Wezel: 43002601 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 63124 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 780 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 468 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 681 ₴

