
Радіатор охолодження HYUNDAI TUCSON (2016) 1.6 GDI (вир-во Nissens). (606603)
8 662 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: OM-46001439972[-1439972]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 606603.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
Van Wezel: 82012728 (Two ways);
Все Кросс-коды:
Van Wezel: 82012728 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
Van Wezel: 82012728 (Two ways);
Все Кросс-коды:
Van Wezel: 82012728 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 606603 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 635 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 467 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 662 ₴


