
Радіатор охолодження FORD MONDEO (2014) (вир-во Nissens). (620156)
8 476 ₴
- В наявності 2 од.
- Код: OM-46001334614[-1334614]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 620156.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: FD2642 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: FD2642 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: FD2642 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: FD2642 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 620156 |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 670 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 448 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 476 ₴

