
Радіатор охолодження AUDI A6/S6 (C5) (01-) 2.5 TDi AT (вир-во Nissens). (60423A)
8 246 ₴
- В наявності
- Код: OM-5300497491[-497491]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 60423A.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: AIA2157 (Two ways);
NRF: 53444 (Two ways);
Van Wezel: 03002157 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: AIA2157 (Two ways);
NRF: 53444 (Two ways);
Van Wezel: 03002157 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
AVA COOLING: AIA2157 (Two ways);
NRF: 53444 (Two ways);
Van Wezel: 03002157 (Two ways);
Все Кросс-коды:
AVA COOLING: AIA2157 (Two ways);
NRF: 53444 (Two ways);
Van Wezel: 03002157 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 60423A |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 632 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Ширина ядра радіатора | 449 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 246 ₴

