
Радіатор охолодження VW TRANSPORTER T5 (03-) 2.5 TDi (вир-во Nissens). (65283A)
8 227 ₴
- В наявності
- Код: OM-6900497512[-497512]
+380 (98) 153-74-12
Vodafone- +380 (50) 103-70-08Lifecell
- +380 (66) 915-36-82Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталожний номер: 65283A.
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
NRF: 53795A (Two ways);
NRF: 53795 (Two ways);
Van Wezel: 58002232 (Two ways);
Все Кросс-коды:
NRF: 53795A (Two ways);
NRF: 53795 (Two ways);
Van Wezel: 58002232 (Two ways);
⚠️УВАГА! Прохання попередньо уточнювати наявність та можливість відвантаження товару!
Кросс-коды по TecDoc:
NRF: 53795A (Two ways);
NRF: 53795 (Two ways);
Van Wezel: 58002232 (Two ways);
Все Кросс-коды:
NRF: 53795A (Two ways);
NRF: 53795 (Two ways);
Van Wezel: 58002232 (Two ways);
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 65283A |
| Виробник | Nissens |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 610 мм |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 227 ₴

